Hakkımızda

Home Hakkımızda
Dünya İşitme Merkezi Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya İşitme Merkezi 2002 yılında kurulmuş, işitme kayıplı bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak için kapsamlı çözümler üreten, Elazığın en büyük işitme merkezi zinciridir. Güçlü zincirimize yeni halkalar ekleyerek, hizmet ağımızı genişletmeye ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Dünya İşitme Merkezine duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

"İyi duymak, iyi yaşamaktır" sloganı ile işitme kaybının yarattığı olumsuz etkileri yaşantınızdan çıkartmak ve yaşam kalitenizi yükseltmek için Türkiye'nin en kapsamlı hizmetini veriyoruz. İşitme kayıplı kişilerin yaşamını kolaylaştıracak her türlü ürün çözümü, dünya ile aynı anda hizmetinize sunuluyor. Yüksek kaliteli ürün seçenekleri ve eğitimli uzman kadromuzun nitelikli hizmet anlayışı ile hizmetinizdeyiz.
Selis’in çalışma sistemi, sadece işitme cihazının satılması ile sınırlı değildir, aksine kişiye uygun cihazın seçimi, satılan cihazın doğru uygulanması, işitme cihazından en yüksek verimi sağlama, bakım / servisin en kısa sürede ve eksiksiz olarak yapılması olarak bir bütündür.

Dünya İşitme Merkezinin ürün yelpazesinde son teknolojilerle üretilmiş Phonak, Widex, Beltone, Rexton marka kulak arkası, kulak içi, kanal içi işitme cihazları bulunmaktadır. Tüm işitme cihazları, son derece iyi eğitilmiş kadrosu sayesinde, hastanın odyolojik verileri titizlikle değerlendirildikten sonra seçilmekte ve uygulaması yapılmaktadır. Dolayısıyla, işitme cihazı kullanan kişinin “kalıbından piline” kadar maksimum performansı alabilmesi sağlanmaktadır.