Çocuğunuz İşitme Cihazına mı İhtiyaç Duyuyor?

WFC-family-hero_1600x540

Çocuklar için işitme cihazları

Çocuklar doğdukları ilk günden itibaren Widex’in istisnai ses kalitesinden faydalababilirler. Yenidoğanlar, bebekler ve çocuklar için çözümler sunmaktayız.

Çocuklar için

Widex işitme cihazları ile çocuğunuz sınıf, araba, oyun bahçesi veya televizyon izleme gibi özel dinleme gerektiren durumlarda bile harika seslerin dünyasına adım atabilecektir.

Geliştirilmiş Widex özelliklerimiz, esnek uygulama yöntemleri ile tüm yaştan çocuklara uygulama esnasında son derece rahatlık sağlarken tüm konuşmaları işitilebilir yapmaktadır.

Widex işitme cihazları çocuklarınıza harika sesler sunan küçük ve şık cihazlardır – ayrıca harika bir görünüme de sahiptirler.

Bebekler için Özel Cihazlar

Widex, bebekler için özel bir işitme cihazı tasarladı. WIDEX BABY™ işitme cihazı bebeklere mümkün olan en fazla sese ulaşma imkanı sunar ve onların konuşma ve dil gelişimlerine yardımcı olur. WIDEX BABY bebeklerinize ister evde, ister kreşte ister tüm aile ile birlikte etraflarındaki dünya ve sizlerle etkileşime geçme imkanı sunar.

Minik ebatları sayesinde, WIDEX BABY küçük kulaklara bile kolaylıkla yerleştirilebilir. Ve, hafif ama dayanıklı malzemeler ile tasarlandığı için gün boyunca çocuğunuz dinlenirken cihazın rahat ve güvenli bir şekilde kulakta konumunu koruduğundan emin olabilirsiniz.

Ayrıca WIDEX BABY cihazlarının uygulaması inanılmaz hızlı ve kolaydır.

Yukarıdaki sorulardan bir veya birden fazlasına evet yanıtını verdiyseniz bir işitme uzmanıyla görüşün ve doğru yönde ilk adımı atın

Baby-440-pink_1600x1600